Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Vaše tipy na výprodeje a slevy je sekce určená pro vkládání Vašich tipů na výhodné nákupy. Můžete vkládat tipy na zboží nebo služby, které jste si sami zakoupili a nebo které Vás někde zaujaly.
Jednoduše inspirujte ostatní a nechte se inspirovat. 
Jakmile počet příspěvků naroste, budeme nejvíce hodnocené příspěvky odměňovat.



Hromadné slevy na Výprodeje.cz si oblíbíte! Zpět na seznam tipů

Autor: PG 24.01.2012

O hromadných slevách, které jsou bezesporu fenoménem doby, toho bylo za poslední rok napsáno již mnoho. Produkty a služby se slevami 50 i více procent jsou lákadlem snad pro každého. Princip je prostý – stačí, když si produkt nebo službu zakoupí dostatečný počet zájemců, aby byla sleva aktivována. A o tom, že se dostatečný počet zájemců najde, vypovídají statistiky hovořící o stovkách milionů korun utracených za masáže, kilogramové steaky, wellness pobyty a další nabídky především z oblastí gastronomie, krásy a zdraví, relaxace, pobytů, zábavy a dalších. Proč si nedopřát, když je to za polovic, že?

A jak je možné, že slevy dosahují takových hodnot? Vyplatí se to vůbec poskytovatelům slev? Zjevně ano. Rádi si odpustí marži, která u těchto typů nabídek výše slevy běžně dosahuje, za což jsou odměněni velmi dobrou reklamou a potažmo procentem zákazníků, kteří se záhy budou vracet a nakupovat i za normální ceny. Příležitost je to jak pro začínající obchodníky, tak i pro připomenutí již zavedených. Zda je to tak idylické, jak to vypadá, ukáže až čas.

Slevy tedy chtějí využívat všichni a nabídka se přizpůsobuje poptávce. Jako houby po dešti vznikají slevové portály, které nabízejí slevy a procházet je jeden po druhém je v podstatě nemožné. A pokud si vyberete svých deset oblíbených, tak se jako naschvál najde jedenáctý a možná dvěstějedenáctý, který  nabídne něco neméně zajímavého než ty Vaše.

Potom nezbývá, než využít agregátor slev, který shromažďuje všechny slevy na jednom místě.  Ovšem není agregátor jako agregátor. Stejně, jako vznikají rychlokvašené slevové servery, tak existuje množství agregátorů, které nabízejí jen velmi dlouhý výpis stovek slev, který Vás velmi brzy omrzí.

Protože kvalitní agregátor zásadně šetří čas uživatelů, vyvinul pro Vás tým Výprodeje.cz vlastní  na Slevy.vyprodeje.cz. A v čem jiný než ostatní? Je chytrý a jednoduchý zároveň. V současnosti zobrazuje téměř 4000 slev ze 40 měst zařazených do 11 kategorií a to je seznam, který si zaslouží náležitou péči.

Předně je třeba slevy chytře zařadit do kategorií, kdo by hledal steak mezi Pobyty, že? Slevy.vyprodeje.cz to zvládají s přesností cca 99,5%. A Vy si poté již jen pohodlně vyberete to, o co máte zájem. Třeba slevy z oblastí Praha a Brno a z kategorií Adrenalin a Pobyty seřazené podle data ceny. Nebo raději podle data platnosti, co kdyby zrovna nějaká super sleva končila! Výborně, ale seznam slev je ještě pořád poněkud dlouhý. Zkuste tedy do vyhledávacího pole napsat „steak“ nebo „masáž“ – jen na zkoušku, třeba máte rádi „sushi“. Našli jste? Pokud jste přihlášení, tak si můžete slevy označit jako své oblíbené, ať je příště nemusíte znovu hledat a koupit si některou později.

Ve dvou se lépe cestuje a určitě i chutná. A proto máte možnost poslat každou slevu e-mailem svým přátelům. Tedy pokud se nerozhodnete sdílet ji na Facebooku.

Slevy ráno v e-mailu nebo v RSS čtečce a opět jen ty, které jste si vybrali? Konečně nemusíte pročítat úplně všechny – jak pohodlné. Ideálně při snídani nebo cestou do práce.

A to ještě není všechno, zkuste si homadné slevy dnes na vlastní kůži a uvidíte sami :)

Tým Výprodeje.cz



Diskuze

Přispět do diskuse

Přispívat do diskuze mohou pouze přihlášení uživatelé.



VLOŽIT NOVÝ TIP
Místo pro Vaši reklamu

TOPlist